fpar.pl - zdobądź wiedzę, wybierz firmę

Szafa do zabudowy

Agnieszka Wasilewska 2021-02-24 0 komentarzy
Szafa do zabudowy

Zabudowane szafy to ciekawa alternatywa dla gotowych mebli tworzonych masowo. Ich zaprojektowanie można zlecić pracownikom firmy Żar-Kar. Jest to cenione przedsiębiorstwo meblowe podejmujące się nietypowych zleceń. Współpracują z nim osoby prywatne oraz właściciele firm chcący zaopatrzyć swoje biura w funkcjonalne, stabilne i solidne meble. Na popularności zyskuje przede wszystkim szafa do zabudowy z drzwiami przesuwnymi, która przydaje się w wąskich korytarzach. Spotyka się ją również w sypialniach, salonach, garderobach oraz innych domowych przestrzeniach.

Meble te nabywane są ze względu na ciekawy wygląd i estetykę. Na zainteresowanych czekają niezliczone wersje kolorystyczne oraz różne formy frontów. Występują one w wersji matowej lub błyszczącej, która prezentuje się bardzo elegancko. Niektórzy montują szafy z lustrami. Elementy te optycznie powiększają wnętrza i rozświetlają je, co przydaje się w przypadku pomieszczeń ciemnych i ciasnych. Przedsiębiorstwo wykorzystuje drewno wysokiej jakości, które pięknie się starzeje.

Oferowane szafy są nabywane również ze względów praktycznych. To pojemne meble mogące pomieścić dużą ilość ubrań jednocześnie. W tym przypadku to klienci decydują o ich wyposażeniu, co byłoby niemożliwe w przypadku gotowych modeli dostępnych w zwykłych sklepach. Podstawą są oczywiście półki i szuflady, choć niektórzy umieszczają w ich wnętrzach drążki na płaszcze oraz inne elementy w zależności od swoich potrzeb. Zainteresowanie wzbudza także dodatkowe oświetlenie włączające się podczas otwierania drzwi oraz stopery umieszczane w szynach.

Skomentuj wpis jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu...