fpar.pl - zdobądź wiedzę, wybierz firmę

Scrapki - przepiękne ręczne dekoracje

Julian Sobczak 2021-04-04 0 komentarzy
Scrapki - przepiękne ręczne dekoracje

Decoupage to technika zdobnicza, która skradła serca wielu ludzi. Oferta sklepu internetowego Drewlandia pozwala miłośnikom dekoracji handmade tworzyć niepowtarzalne ozdoby do swojego domu. Ręcznie wykonane przedmioty sprawdzają się również jako oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Sklep internetowy zapewnia swoim klientom satysfakcjonujące zakupy. Bogata oferta materiałów stwarza wiele możliwości, co bez wątpienia docenią osoby lubiące eksperymentować z techniką decoupage. Firma oferuje między innymi wiele szablonów, które stanowią podstawowy materiał zdobniczy dla ręcznie dekorowanych przedmiotów. Dostępne w asortymencie maski powstały z przezroczystej folii i są bardzo łatwe w obsłudze. Ich zaletą jest również wytrzymałość, co stwarza możliwość wielokrotnego użycia. Nabyty w sklepie szablon decoupage wyróżnia się wysoką odpornością na działanie farb i można go stosować zarówno do zdobnictwa przedmiotów, jak i do scrapbookingu.

 

Artystyczne kartki handmade

Pokrewną dziedziną dla decoupage jest strapbooking. Sklep przygotował specjalną ofertę także dla wielbicieli tej techniki. Swoim klientom prezentuje scrapki o wyjątkowych walorach estetycznych. Szeroki wybór decorów obejmuje wzory na różne okazje. Grafiki i napisy zostały stworzone z myślą o własnoręcznych kartkach z okazji ślubu, chrzcin, komunii, a także świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Dekory wykonano z jakościowej beermaty, która cechuje się dużą chłonnością. Dzięki temu można dodatkowo je zdobić na wiele sposobów. W sklepie można nabyć także inne materiały niezbędne do decoupage i scrapbookingu.

Skomentuj wpis jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu...