fpar.pl - zdobądź wiedzę, wybierz firmę

Prowadnice meblowe do szuflad

Agata Nowicka 2021-03-19 0 komentarzy
Prowadnice meblowe do szuflad

Przed zakupem prowadnic należy zastanowić się, jakie rzeczy będą przechowywane w szufladach, co jest istotne zwłaszcza w meblach znajdujących się w kuchni. Szeroki wybór omawianych produktów udostępniono w asortymencie przedsiębiorstwa Księciunio. To zaufany internetowy sklep oferujący solidne prowadnice meblowe do szufladw kilku wariantach oraz szereg innych artykułów o znakomitej jakości. Podczas poszukiwania modeli idealnych warto zwracać uwagę przede wszystkim na maksymalny udźwig oraz wysuw szuflady poza korpus. W firmie dostępne są modele pełne lub częściowo wysuwane. Pierwsze z nich sprawdzają się w płytkich szufladach, natomiast drugie w wysokich.

Najczęściej wybieranymi modelami są prowadnice kulkowe posiadające, jak sama nazwa wskazuje, kulkowe łożyska. Zazwyczaj produkuje się je ze stali ocynkowanej wykazującej odporność na działanie rdzy i uszkodzenia. Odznaczają się one teleskopową budową umożliwiającą pełny wysuw szuflady, co jest bardzo wygodne. Obecnie sprzedawane modele mają też dodatkowe blokady chroniące przed wypadaniem szuflad. Zapewniają one płynną i cichą pracę, a część z nich posiada mechanizm cichego i automatycznego domykania.

Prowadnice kulkowe znajdują zastosowanie w szufladach o różnych głębokościach. Są to artykuły uniwersalne, co oznacza, że sprawdzają się w meblach:

  • warsztatowych,
  • biurowych,
  • kuchennych,
  • łazienkowych.

Przedsiębiorstwo oferuje łatwe w montażu modele w niskich cenach. Zapewniają one pełny wysuw, duży wybór głębokości oraz spory udźwig wynoszący nawet 40 kilogramów.

Skomentuj wpis jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu...