fpar.pl - zdobądź wiedzę, wybierz firmę

Modele mig jimenez

Milena Król 2019-04-05 0 komentarzy
Modele mig jimenez

Z czym kojarzą się modele samochodów czy samolotów? Z idealnie odwzorowanymi detalami, zachowanymi proporcjami, precyzyjnie sklejonymi elementami. Ale przecież rzeczywiście istniejące obiekty nie zawsze są idealne. Praktycznie każdy pojazd, który opuści halę produkcyjną czy salon sprzedaży, nosi już ślady eksploatacji. W zależności od okoliczności samochód może być np. miejscami zardzewiały, ubrudzony błotem czy mokry od intensywnych opadów deszczu. Niektórym modelarzom bardzo zależy na odwzorowaniu realiów, chociażby w przypadku zestawów militarnych czy gier. Ale jak uzyskać tak niecodzienny efekt? Właśnie dzięki zastosowaniu metody weathering.

Odpowiedzią jest szeroka oferta popularnej w branży firmy Ammo of MIG Jimenez. To właśnie ona specjalizuje się w przygotowywaniu specjalnych preparatów, którymi tworzy się zacieki, plamy czy odpryski. Efekt? Bardzo realistyczny, szczególnie po zastosowaniu się do firmowych poradników opracowanych na bazie wieloletnich doświadczeń. Dzięki „weatheringowi” figurki żołnierzy na placu boju czy pojazdy umieszczone na realistycznej makiecie wyglądają jeszcze prawdziwiej.

Nic dziwnego, że produkty Ammo of MIG Jimenez są dostępne w sklepie modelarskim agtom.eu. W jego szerokim asortymencie znajdują się wyselekcjonowane dodatki dla modelarzy, którzy nie ograniczają się wyłącznie do standardowych rozwiązań czy gotowych zestawów. Również na wyższym poziomie zaawansowania można (i warto) zamówić rozwiązania, które pozwalają osiągnąć realistyczny efekt końcowy.

Skomentuj wpis jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu...