fpar.pl - zdobądź wiedzę, wybierz firmę

Miód słonecznikowy od Bee True

Daria Kalinowska 2021-03-28 0 komentarzy
Miód słonecznikowy od Bee True

Miód to wyrób pozyskiwany z nektarów kwiatowych, który odznacza się delikatnym i słodkim smakiem. Niektórzy wykorzystują go w okresach zwiększonego ryzyka zachorowania na grypę, a to ze względu na szereg witamin znajdujących się w składzie. Jest to przede wszystkim witamina C nieoceniona podczas przeziębień i pomagająca walczyć z wolnymi rodnikami, które przyczyniają się do szybszego starzenia się organizmu. Miód słonecznikowy występuje w postaci płynnej, dzięki czemu nie sprawia problemów w trakcie nakładania. Jest pozbawiony grudek i zachwyca intensywnym smakiem.

Można go zamówić w internetowym sklepie Bee True specjalizującym się w sprzedaży wysokojakościowych miodów pozbawionych sztucznych substancji. Produkty te są nabywane ze względu na bogactwo fruktozy i glukozy oraz niewielką ilość sacharozy. W ich składzie znajdują się składniki mineralne, enzymy, flawonoidy oraz kwasy organiczne sprawiające, że miody mają silne właściwości antybiotyczne i antybakteryjne. Można zażywać je profilaktycznie jako dodatek do ciepłych napojów lub do kanapek.

Na uwagę zasługuje fakt, że miody proponowane w tym przedsiębiorstwie obniżają ciśnienie krwi, regulują niedobory potasu i poprawiają dotlenienie serca. Zachowują delikatną miękkość po skrystalizowaniu i charakteryzują się żółtą barwą. Firma oferuje również miody leśne, akacjowe oraz kolendrowe zachwycające swoim smakiem. Niektórzy zamawiają je w formie upominku na różne okazje, który z pewnością spodoba się osobom ceniącym sobie naturalne artykuły od sprawdzonych producentów.

Skomentuj wpis jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu...