fpar.pl - zdobądź wiedzę, wybierz firmę

Jacy adwokaci z Jarosławia pomagają, jeśli chodzi o spadek?

Piotr Konieczny 2022-12-05 0 komentarzy
Jacy adwokaci z Jarosławia pomagają, jeśli chodzi o spadek?

Sprawy spadkowe należy przeprowadzać w kancelarii prawnej. Dzięki temu można uniknąć wielu nieporozumień między członkami rodziny. Za podziałem majątku w takiej sytuacji stoi prawo, nie indywidualne, nierzadko bezzasadne roszczenia najbliższych. Pomoc zarówno w realizacji postanowień zawartych w testamencie, jak i podziale dostępnych aktywów na wszystkich zainteresowanych to domena prawników ogłaszających się na stronie kancelariaostrowscy.pl.

Choć główny zakres działalności adwokatów to Jarosław i okoliczne miejscowości, z usług kancelarii mogą skorzystać także osoby spoza tego rejonu. Przyjmowani są między innymi spadkobiercy terenów Bieszczad. Świadczenia są też dostępne dla mieszkańców z Rzeszowa, Krosna i Sanoka, którzy nie chcą wybierać usług lokalnych kancelarii prawnych. Dojazd do biura nie stanowi problemu dzięki sieci odnowionych dróg szybkiego ruchu, w tym pobliskiej nitki autostrady.

O pomoc prawnika może ubiegać się również klient, który został pominięty w postępowaniu spadkowym. Adwokat jest w stanie wywalczyć dla niego należną mu część majątku oraz podjąć się jego reprezentacji w kontaktach ze stronami. Działa w imieniu zlecającego, starając się odpowiednio zabezpieczyć jego interesy, wykorzystując do tego dostępne możliwości prawne.

Kancelaria zastrzega sobie, że podejmuje się spraw lub też udziela porad tylko w sytuacji dokładnego zapoznania się ze szczegółami przedstawionymi przez klienta, w tym z dokumentacją i dowodami. Nie świadczy usług telefonicznie, ani za pośrednictwem wiadomości e-mail. Wyjątek stanowi kontakt z osobą, która wcześniej odwiedziła osobiście biuro i przedłożyła swoją sprawę i chciałaby uzyskać dodatkowe informacje w zakresie jej przebiegu. 

Skomentuj wpis jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu...