fpar.pl - zdobądź wiedzę, wybierz firmę

Telebimy reklamowe

Milena Sadowska 2019-04-01 0 komentarzy
Wpis

Zaawansowane technologicznie telebimy są urządzeniami o dużej wytrzymałości i mogą działać nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zamontowane w różnego rodzaju obiektach, a także na otwartej przestrzeni są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i na uszkodzenia mechaniczne, a ich obsługa nie sprawia użytkownikom żadnego problemu. Wysokiej jakości telebimy reklamowe cechują się również znakomitą rozdzielczością, jak również perfekcyjną jasnością bez względu na warunki oświetlenia. 

Nowoczesne ekrany LED umożliwiają wyświetlenie dowolnej treści - od statycznych informacji, poprzez zdjęcia i animacje, aż po materiały wideo. Ekran może mieć dowolny rozmiar i kształt, dopasowany do potrzeb klienta. Można na nim prezentować tekst, grafiki oraz pliki audio i wideo. Obrazy są wyświetlane w wybranych proporcjach oraz rozdzielczości Full HD i 4K, a powierzchnia konstrukcji stworzonej przez telebimy może wynieść nawet 350 m2.

Telebim pozwala na zaprezentowanie w ciekawy sposób oferty firmy lub punktu sprzedaży. Można go umieścić w widocznym miejscu, np. blisko skrzyżowania bądź ruchliwej ulicy, a także przed siedzibą reklamowanego przedsiębiorstwa, gdzie może on pełnić rolę powitania lub przekazu istotnych komunikatów. Telebimy sprawdzają się także jako reklama przed hotelem, restauracją czy muzeum, zachęcając przechodniów do wejścia do środka.

Osoby i firmy zainteresowane reklamą w formie telebimu mogą skorzystać z usług firmy MEON, która kompleksowo realizuje zlecenia z dziedziny digital signage (z ang. "cyfrowe oznakowanie"). W trakcie projektowania rozwiązań z tego zakresu agencja wykorzystuje sprawdzone nośniki cyfrowe, jak telebimy diodowe i integruje je z odpowiednim oprogramowaniem.

Skomentuj wpis jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu...