fpar.pl - zdobądź wiedzę, wybierz firmę

Rękawice diagnostyczne w SafeMed

Maurycy Witkowski 2019-05-28 0 komentarzy
Rękawice diagnostyczne w SafeMed

SafeMed jest firmą, która zajmuje się produkowaniem rękawic jednorazowych. Każda z par jest dostosowana do oczekiwań najbardziej wymagających klientów, dlatego z oferty korzysta tak spore grono firm, salonów, laboratoriów, punktów medycznych. Rękawice diagnostyczne świetnie sprawdzają się nie tylko w medycznej dziedzinie życia. Proponowane artykuły świetnie nadają się do przemysłu kosmetycznego, techniki laboratoryjnej, prac kryminalistycznych. Dzięki temu ich zastosowanie jest naprawdę szerokie, a ilość rękawic w opakowaniu spełni oczekiwania wszystkich zamawiających produkt.

Oferta skupia się na różnych rodzajach rękawic:

  • nitrylowe,
  • lateksowe,
  • winylowe.

Każde cechują się odmiennymi właściwościami, o których można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej. Premier i Premier PF w wersji pudrowanej oraz bez pudru idealnie sprawdzą się w różnych warunkach, kiedy potrzeba jest odpowiedniego zabezpieczenia dłoni przed chemicznymi składnikami lub innymi niebezpiecznymi substancjami, które mogłyby niekorzystnie zadziałać na skórę dłoni, a nawet zdrowie człowieka.

Dostępne rękawice mają różne kolory. Jest to nie tylko zaleta czysto estetyczna. Dzięki  rozróżnieniu rękawic będzie można szybko i sprawnie ubrać odpowiednią parę, która nada się do danego typu pracy. Jednorazowe rękawiczki mają również różne rozmiary, co pozwala na ich użytkowanie zarówno przez kobiety o drobniejszy dłoniach, jak i mężczyzn. Szeroki wybór rękawiczek z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Warto prześledzić całą ofertę.

Skomentuj wpis jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu...