fpar.pl - zdobądź wiedzę, wybierz firmę

Biokominek portalowy

Mateusz Pawłowski 2019-06-21 0 komentarzy
Biokominek portalowy

Biokominki często kupowane są jako ekologiczny wariant zwykłych kominków. Oczywiście poza ekologicznością, są one również niezwykle bezpieczne w użytkowaniu, nawet przy małych dzieciach i zwierzętach. Zasilane są bioetanolonem, który spala się bezwonnie i bez dymnie - wytwarza jedynie dwutlenek węgla. Ponadto zbiornik, gdzie jest przechowywany, jest specjalnie skonstruowany tak, aby nawet w przypadku przewrócenia się kominka jego zawartość się nie wylała. Niektóre biokominki posiadają również specjalną izolację, umożliwiającą postawienie nieodpornych na wysoką temperaturę materiałów w pobliżu. Szczególnie dobrze jako "zamiennik" tradycyjnych kominków sprawdza się biokominek portalowy - w końcu w takiej formie najczęściej występują te zwyczajne. 

Biokominki portalowe występują w różnych wariantach kolorystycznych i w rozmaitych stylach. Niekoniecznie muszą być wzorowane na tradycyjne, aczkolwiek takie zakrawające o styl rzymski również są dostępne. Dla fanów nowoczesnych, prostych wystrojów także znajdzie się coś odpowiedniego. Zakres wielkości kominków jest na tyle obszerny, że nawet właściciele małych mieszkań nie powinni mieć problemów ze znalezieniem pasującego portalu.

W sklepie sol-tech biokominki  dostępnych jest wiele rodzajów biokominków, w tym i portalowe. Pozycji jest bardzo dużo, kominki dostępne są w niemal każdym stylu, rozmiarze i kolorze. Wykwalifikowany personel podpowie w kwestii wyboru idealnego portalu oraz odpowie na wszelkie pytania. Oferta znajduje się na stronie sklepu.

Skomentuj wpis jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu...